SPRZĄTANIE MIESZKAŃ

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

CZYSZCZENIE MEBLI SKÓRZANYCH

PRANIE DYWANÓW

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

  • Przed przyjazdem prosimy o telefon potwierdzający dostępność danego urządzenia.
  • Na miejscu przeprowadzamy pokaz i instruktaż obsługi wynajmowanego urządzenia.
  • Od najemcy wymagamy do wglądu aktualny dokument tożsamości tj. dowód osobisty. (nie kserujemy, nie zatrzymujemy itp. – prosimy jedynie o okazanie)
  • Przy wynajmie spisujemy umowę oraz pobieramy wyznaczoną kaucję w gotówce, która jest zwracana przy oddawaniu sprzętu.
  • Płatność gotówką lub przedpłata na konto.

Wynajmujesz oryginalny model kercher, który ma o połowę słabszy natrysk niż sprzęt wynajęty u nas! Dodatkowo nasze odkurzacze mają zmienioną turbinę na mocniejszą z 1200w na 1400w przez co wyciągają więcej wilgoci i brudu.
Puzzi 200 jest bezkonkurencyjnie wydajniejszy od wszelkich domowych odkurzaczy piorących typu ZELMER Wodnik czy Karcher z serii SE itp.

Sam odkurzacz to nie wszystko – u nas otrzymujesz dodatkowe wyposażenie i wskazówki, aby jak najlepiej wykorzystać jego możliwości i swój czas. Dla bezpieczeństwa i wygody dajemy 3x szczotki, opryskiwacz ciśnieniowy, wiaderko oraz przeprowadzamy pokaz obsługi jak prać Karcherem.
Jeżeli masz złe doświadczenia z piankami czy płynami do samodzielnego czyszczenia dywanów / tapicerki, efekt po ich użyciu był niezadowalający, przedmioty szybciej się brudziły i Twoja ciężka praca poszła na marne – musisz sprawdzić tę ofertę.

Odkurzacz piorący KARCHER PUZZI 200 przeznaczony jest do prania dywanów i wykładzin. Idealnie sprawdzi się również do czyszczenia mebli tapicerowanych oraz wnętrz samochodów. Detergent, który jest na wyposażeniu wynajmowanego odkurzacza usuwa zdecydowaną większość domowych zabrudzeń, zabija roztocza i jest bezpieczny.

Jeżeli zabrudzenia są poważne i wymagają interwencji profesjonalistów – zapraszamy do kontaktu.