Szukasz firmy sprzątającej, która sprawnie i dokładnie wykona zlecenie? Chciałbyś zlecić sprzątanie domu, mieszkania lub dużej powierzchni biurowej? Nie czekaj dłużej skontaktuj się z nami!

Świadczymy usługi zarówno dla mniejszych placówek, jak również międzynarodowych firm. Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur (Warszawa i okolice). W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na usługi podstawowe lub rozszerzone – Warszawa chętnie korzysta z tego rozwiązania. Czyścimy część sanitarną, kuchenną oraz poszczególne pomieszczenia i korytarze. Stawiamy na najwyższą jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, więc bez problemu możesz znaleźć najkorzystniejszy termin.

Marzysz o idealnie czystym wnętrzu, ale nie masz wystarczająco dużo czasu na porządki? Zapewniamy kompleksowe sprzątanie mieszkań w Warszawie w 100% dostosowane do Twoich potrzeb. Przyjazny użytkownikom proces zamówienia online pozwala na złożenie zlecenia w niecałą minutę. Sam decydujesz o tym, kiedy ma przyjść do Ciebie nasz pracownik. Gwarantujemy, że sprzątacz nie będzie sztucznie przedłużał pracy, a jeśli skończy przed czasem będzie mógł wykonać dodatkowe zadania. Nasza firma działa na terenie całej stolicy, jednak szczególnie popularne są usługi sprzątanie w Warszawie. Wśród konkurencji wyróżniamy się dodatkowymi udogodnieniami, jakie zapewniamy naszym klientom.

Oferujemy nie tylko pranie różnego rodzaju dywanów i wykładzin , ale również wielu innych elementów wyposażenia Twojego mieszkania lub domu, takich jak sofy , kanapy , fotele , krzesła , a nawet materace łóżek.

  • Pamiętaj, aby przygotować dostęp do przedmiotów podlegających czyszczeniu.
  • Przed przystąpieniem do wykonywania usługi firma dokładnie zweryfikuję zamówienie ze stanem faktycznym (np. powierzchnię dywanów do czyszczenia).
  • Wszelkie plamy zostaną delikatnie usunięte przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu i środków.
  • Ponadto w procesie prania dywanów stosujemy się do zaleceń wszystkich większych producentów dywanów.

REKOMENDUJEMY wizytę personelu piorącego przyjemniej dwa razy do roku dla zachowania odpowiedniego wyglądu i przedłużenia żywotności dywanów i wykładzin.