Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej warszawskiej firmy, która obejmuje sprzątanie, pranie i czyszczenie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia, realizujemy je dokładnie i kompleksowo.

Proponujemy Państwu bogatą ofertę, w której znaleźć można czyszczenie dywanów, czyszczenie  wykładzin, odświeżanie tapicerki samochodowej, a nawet narożników. Żaden materiał nie stanowi dla nas problemu. Proponujemy bezpłatną wycenę, gdyż każde zamówienie rozpatrujemy w sposób indywidualny. Oprócz wymienionych wyżej usług proponujemy również: czyszczenie tarasów i balkonów, eliminację roztoczy oraz czyszczenie elewacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym szanownym Klientom usługi na najwyższym poziomie oraz fachową pomoc. Proponujemy wysokiej jakości metody czyszczenia, bazujące na najnowocześniejszych technologiach. Nasza oferta kierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do firm i instytucji. Naszą ofertę wyróżnia opcja door to door, która jak wiemy, stanowi ogromne udogodnienie zwłaszcza dla osób zapracowanych, starszych lub niezmotoryzowanych.